نرم افزار اتوماسیون طب کارا

تمام امکانات مورد نیاز شما


طب کارا طوری طراحی شده است که به تمام نیاز های استاندارد کلینیک ها و سازمان های طب کار پاسخ دهد و در حال حاضر در بسیاری از کلینیک ها مورد استفاده قرار می گیرد. با این حال کد نویسی آن به صورتی است که همواره امکان شخصی سازی و افزودن دیگر امکانات مورد نیاز شما به برنامه وجود دارد. شما می توانید طبق نیاز خود یکی از نسخه های این نرم افزار را سفارش دهید؛ همچنین ما برای تست یک ماه نسخه آزمایشی نرم افزار را در اختیارتان می گذاریم تا با ساختار آن آشنا شده و بهترین تصمیم را در هنگام سفارش نهایی بگیرید.

نرم افزار طب کار و بهداشت حرفه ای طب کارا - اسلایدر
نرم افزار طب کار و بهداشت حرفه ای طب کارا - اسلایدر
نرم افزار طب کار و بهداشت حرفه ای طب کارا - اسلایدر

امکانات

طب کارا مجموعه ی کاملی از امکانات را برای شما به همراه دارد.

پرونده های دیجیتال

تمام عملیات ثبت نام شاغلین و تکمیل پرونده آنان به صورت دیجیتال انجام می شود و می توان از داده های آن به صورت کلی نیز استفاده کرد.

شنوایی سنجی

امکانات کامل شنوایی سنجی به همراه ماژول دریافت اطلاعات نموداری به صورت گرافیکی.

بینایی سنجی

بخش بینایی سنجی دارای جدوال اختصاصی دریافت اطلاعات معاینه بینایی است.

آزمایشگاه

طب کارا بخش آزمایشگاه را هم پوشش می دهد. ماژول کامل دریافت اطلاعات آزمایشگاهی که می تواند جهت نیاز های شما شخصی سازی شود.

نرم افزار پزشک

امکانات نظارت از جمله ثبت و بررسی اقدامات انجام شده توسط بهداری و پزشک معالج

ارجاع ها

با امکان ارجاع دادن پرونده ها میزان پرونده های ناقص یا دارای اشتباه به صفر می رسد.

داروخانه

اتوماسیون امکانات مورد نیاز داروخانه با قابلیت ثبت دارو های تجویزی و سوابق دارویی

بهداری

قابلیت های مورد نیاز بخش بهداری از جمله بررسی و آمارگیری دارو های واحد

گزارشات حادثه

ثبت و اسکن برگ گزارش حادثه و استخراج نتایج معاینات ادواری

بخش متخصص طب کار

متخصصین طب کار پس از تکمیل پرونده توسط بخش ها نظر کلی خود را اعلام می نمایند یا پرونده های ناقص را ارجاع می دهند.

مدیریت مالی

مدیریت منابع مالی و گزارش گیری کامل از تراکنشات مالی سازمان

تعریف سازمان ها

اضافه کردن اطلاعات سازمان های طرف قرارداد برای تعریف نرخ های تخفیف و یا پیش فرض های معاینات مورد نیاز.

تصاویر نرم افزار

پرسش های متداول

در یک نگاه از فواید این اتوماسیون به برند سازی و یکپارچه سازی کل فعالیت بصورت متمرکز ، حذف کاغذ بازی ها و دیجیتالی شدن کل پرونده و اطلاعات ، صرفه جویی زمانی نیرو های کار ، رضایت ارباب رجوع از تسریع خدمات و ارایه خدمات آنلاین ، وجود بستر پژوهشی در نرم افزار جهت اخذ دانش از اطلاعات وارد شده برای پروژه ها ی پژوهشی و امکانات مدیریتی منحصر بفرد جهت مانیتورینگ ها ی مالی و غیره اشاره کرد

نرم افزار روی بستر شبکه اینترانت یا روی بستر اینترنت قابل اجرا می باشد. نرم افزار بر اساس وب می باشد و همچنین بر روی تمامی نسخه های ویندوزی قابل نصب میباشد.

چنین نتیجه گیری شد که سرمایه فناوری اطلاعات و ارتباطات و نیز سرمایه انسانی ، تاثیر مثبت بر بهروری نیروی کار در اقتصاد ایران داشته است. بسیاری از شرکت های موفق در اواخر دهه ۱۹۸۰ به اهمیت سرمایه گذاری در امور اداری پی بردند. نتایج استقرار اتوماسیون اداری ، گویای افزایش بهره وری سازمان ها و تاثیراتی مثبت در امور شامل ، استفاده بهتر از نیروی کار توام با کاهش تعداد کارکنان ، افزایش بازده فردی پرسنل ، استفاده بهتر از زمان ، کیفیت بهتر مدیریت با تصمیم گیری بهتر و … می باشدکه بنیان سوم اقتصاد و مدیریت اطلاعات را تشکیل می دهد.. در اکثر سازمانها به منظور ایجاد سرعت و دقت در مکاتبات گردش الکترونیکی اسناد مکاتباتی اعم از سند کاغذی ، فایل های کامپیوتری به اشکال مختلف و کاهش تدریجی حجم مکاتبات کاغذی و بسترسازی انجام مکاتبات الکترونیکی(paper less) و کاهش هزینه های مکاتباتی و مراسلاتی و حفاظت اسناد و مدارک و اطلاعاتطبقه بندی شده از طریق برقراری نظام دسترسی به منظور کاهش آسیب پذیری و جلوگیری از افشاء غیرمجاز و حصول اطمینان از امنیت آرشیو اطلاعات دارای رده حفاظتی از سیستم ارتباطات یا اتوماسیون اداری نموده اند .

۱- پشتیبانی آنلاین از طریق ابزار Remote desktop, Team viewer و….است که بدون نیاز حضوري از طریق اینترنت، سیستم مشتری قابل دسترس قرار گرفته و رفع نقص مي گردد.

۲- آخرین نسخه های نرم افزار با امکان دانلود و… از طریق سایت شرکت امکان دانلود آخرین نسخه نرم افزارها فقط برای نرم افزاهای تحت قرارداد پشتیبانی و یا نرم افزارهای تحت دوره گارانتی فراهم است که از طریق ثبت نام در سايت براي مشتري تعريف شده، به طور خودکار قابل دسترس است.

۳- ايجاد بانك پاسخ به سوالات متداول در سايت.

۴- پاسخ تلفني توسط بخش هماهنگي خدمات پس از فروش.

۵- حضور متخصصين پشتيباني در محل مشتري(در این خصوص با هماهنگی قبلی مشتری و از طریق نرم افزار مدیریت پشتیبانی، در اسرع وقت، کارشناس ذیربط به محل مشتری اعزام شده و خواسته مشتری برآورده می گردد).